Вибір дитячого матраца — відповідальне завдання для батьків

Категория: Дети | 04 апреля 2021, 20:00

Діти постійно ростуть, тому дуже важливо забезпечити їх матрацом, який правильно підтримуватиме хребет. Ми, дорослі, все знаємо, як це незручно спати на дешевому або дуже «бувалому» матраці. В результаті ми прокидалися від незручності, а на ранок все хворіло. Те ж станеться і з дитячим тілом, але плюс можуть початися порушення в розвитку зростаючого хребта. Вам дійсно треба переконатися, що модель, яку ви вибираєте дитині, надасть правильну підтримку тілу, що розвивається.

Вибираючи дитячий матрац, фахівці найчастіше рекомендують пружинні варіанти. Вони можуть бути з пружинним блоком «Боннель» або з незалежним пружинним блоком. Такі моделі повинні забезпечити максимальний комфорт вашій дитині під час сну.

Багато хто з вас вже чув, що латексні варіанти, також як і з матеріалу «мемори» можуть бути ідеальним варіантом для дорослих, але такі безпружинні моедли не дуже те підходять малюкам і дітям старше. Сьогодні такий великий вибір ліжок для дітей, що стає навіть тяжко складно вибирати відповідний варіант дитині. Обов’язково враховуйте розміри ліжка перед купівлею, тому що виготовлення матраца по індивідуальних розмірах обійдеться вам дорожче, ніж купити стандартний розмір.

Насправді, матрац набагато важливіший, ніж ліжко і її дизайн. Тому правильним рішенням буде спочатку вибрати його, а потім під нього шукати ліжко.

Коли купуєте дитячий матрац, краще трохи доплатити і обов’язково купити водонепроникний наматрацник. Це не лише захист від проникнення вологи на спальне місце, але і захист від різноманітних бактерій, і гарантія того, що матрац прослужить довше. Сучасні непромокальні наматрацники не паркі і не створюють дискомфорту малюкові.

Хороший матрац прослужить і 10 років, тому не варто економити на дитячому здоров’ї.

Отже, розглянемо які існують матраци для дітей.

Типи дитячих матраців

Матраци бувають пружинними, з пенообразными наповнювачами, латексними і комбінованими з множиною шарів. Зазвичай виробники вказують рівень комфорту свої матраців, тому звертайте увагу і на такий чинник. Подивитися асортимент кращих дитячих матраців можна перейшовши по посиланню https://magdek.com.ua/ua/matrasi/detskie-matrasi/.

Види підтримки

Сьогодні асортимент матраців особливо широкий: від водяних до моделей з повітряними осередками, які можна регулювати по пружності. Але такі матраци зазвичай використовують для дорослих і літніх людей, щоб зняти тиск на суглоби і проблемні місця. А нижче ми приведемо варіанти відповідних матраців для дітей:
• Пружинні варіанти «Боннель» (традиційний матрац, економ сегмент, який прослужить декілька років).
• Моделі з незалежним пружинним блоком «Pocket Spring» (дорожчий варіант матраців, тому що кожна пружини поміщається в спеціальний мішечок і прогинаються тільки ті пружинки, на які створюється тиск, тому такий матрац краще підлаштується під вигини тіла).
• Моделі з матеріалом «мемори». Такий матеріал спочатку розробила компанія НАСА для своїх космонавтів, щоб він підлаштовувався під тіло під час сну, а потім набував своєї первинної форми. Мемори має високу щільність і під нагріванням температури тіла він починає приймати контури тіла людини.
• Латексні вироби, якщо вони натуральні, дуже дорогі. Але існують і змішані типи латексного матеріалу, коли він стає більше синтетичним. Але при цьому вони не викликають аллергий і є антибактеріальними.

М’якість/жорсткість матраца

Дитячі матраци теж бувають м’якими і жорсткими. Важко повірити, але хороший м’який матрац теж забезпечить правильну підтримку хребту, як і жорсткіша модель. Адже, жорсткі кокосові моделі рекомендують тільки в перший рік життя малюка.

Декілька важливих порад при купівлі дитячого матраца

Осанка

Діти дошкільного віку цілком вже можуть комфортно спати на м’якших матрацах. Їх вага ще настільки мала, що матрац все одно не просідатиме до ями, та зате хребет зможе набувати природнішої зігнутої форми. Варіанти середньої жорсткості можна назвати ідеальним варіантом для дітей, тому що вони створюють хорошу підтримку тілу під час сну у будь-якій позі.

Оскільки хороший матрац прослужить більше десятка років, вибираючи потрібну модель треба дивитися трохи в майбутнє. Батьки дівчинки повинні більше звернути увагу на купівлю моделі з незалежним пружинним блоком, тому що вона краще огинатиме контури тіла, чим «Боннельный».

Алергенність

На жаль, багато дітей страждають від аллергий і не до кінця зрозуміло як від них позбавитися. Деякі алергії викликані пиловими кліщами і іншими мікроскопічними організмами. На будь-який матрац ви можете придбати антиалергенний наматрацник, це стане хорошим рішенням проблеми. Наприклад, варіант з натурального латексу — це абсолютний бар’єр для пилових кліщів. У такому матеріалі бактерії не можуть розмножуватися.