Модні поради для дівчат з розміром plus-size. Будь привабливою завжди!

Категория: Гардероб | 03 октября 2018, 12:52

Стереотипи зламані і світовими подіумами сміливо крокують дівчата з пишними формами. Але як одягатися в звичайному житті, щоб всі захоплювалися вами?

Пишним дівчатам більше не потрібно соромитися своєї фігури. Потрібно тільки навчитися приховувати свої недоліки і підкреслювати достоїнства.

 

 

1. Правильна нижня білизна

Це фундамент для створення красивого лука. Ідеальне білизна має вигідно підкреслювати ваші форми і приховувати дрібні недоліки. Можливо, вам необхідно буде відвідати кілька бутиків, перш ніж ви знайдете своє ідеальне білизна, тому будьте готові до цього. І пам’ятайте, що гарне білизна як вищу освіту — хоч і не помітно, але додає впевненості в собі.

2. Наповніть гардероб якісними речами

Ви повинні взяти собі за правило купувати речі тільки з якісних тканин. Якщо синтетичне плаття на худеньких ще пробачити можна, то дівчатам з пишними формами подібне категорично протипоказано. Справа в тому, що дешеві тканини здатні сильно спотворити фігуру.

3. Забудьте про безформною одязі

Балахонистому одяг приховує недоліки фігури — давно спростований міф! Більш того, такий одяг ще більше спотворює ваші форми і округлює їх. Дівчатам plus-size більше йде полуоблегающая одяг. Злегка огорнувши силует, вона повинна створювати м’які лінії.

4. Не забувайте про свій тип фігури

Кожному типу йде певний фасон одягу. Про це необхідно пам’ятати і враховувати це при покупці одягу. Адже не дарма, що ідеально сидить на одній дівчині, може абсолютно не підходити іншій.

5. Орієнтуйтеся на «пісочний годинник»

Самою збалансованої фігурою є «пісочний годинник». Це еталон, на який потрібно орієнтуватися і намагатися повторити ці пропорції. Підкресліть талію поясом, «намалюйте» пропорційні форми за допомогою одягу і гармонійно розставлених акцентів.

6. Вибирайте правильні тканини

Бавовняні футболки або жорсткі жакети не можуть досягти необхідного ефекту, тому вибір потрібно робити в сторону одягу з м’яких струмуючих тканин, які створять полуоблегающій силует. Вибирайте блузи з шовку або шифону, а светри з м’якої вовни. Це дозволить зробити правильний акцент на фігурі і створить «багатий» образ.

7. Активна вертикаль

Вертикаль потрібна для того, щоб подовжити і витягнути силует. І для цього не обов’язково перетворювати свій гардероб в костюм зебри. Щоб створити активну вертикаль, можна використовувати довгі кулони, жилети, ряд яскравих гудзиків або барвисту блузу під подовженим кардіганом. Все це дозволить вам створити стрункий силует.

8. Забудьте про блискітки

Блискітки і блискучі тканини можуть візуально додати обсяг, тому з ними потрібно бути вкрай обережною. Якщо вже сильно хочеться додати в образ шику-блиску, то нехай це будуть невеликі деталі в цибулі.

9. Менше оборок і декоративних деталей

Всі накладні деталі надають обсяг, тому залиште їх для худеньких. На вас же ідеально виглядає проста, елегантна одяг.

10. Віддавайте перевагу неконтрастним принтам

Яскравий великий принт здатний візуально додати обсяг. Тому стилісти рекомендують жінкам з апетитними формами носити одяг з не дуже контрастними малюнками. А ще краще, якщо принт буде в неяскравих спокійних тонах.

11. Вибирайте елегантні туфлі на середньому каблучку або платформі

На думку стилістів, пишним дамам варто відмовитися від широких каблуків і важкого взуття. Куди гармоніней буде виглядати елегантні туфельки на невеликому каблучку (близько 5-6 см), і можете сміливо купувати босоніжки або чобітки на платформі.

12. Холодний замість теплого

«Температура» кольору також грає важливу роль. І теплі кольори візуально додають обсяг, а ось холодні навпаки — стрункою. Тому дівчатам з пишними формами варто вибирати одяг холодних відтінків.

13. Довжина «верху» має значення

Дуже важливо щоб довжина речі не закінчувалася на найбільш широкому місці стегон, оскільки це відразу ж підкреслить всі недоліки. Блуза або кофта повинна закінчуватися нижче або вище цього місця на сантиметрів 5.

14. Аксесуари — чим більше, тим краще

Щоб образ виглядав гармонійно, доповнюйте його великими аксесуарами. Це, на думку стилістів, врівноважить і збалансує силует.

15. Акуратно з маленькими сумочками на тонкому ремінці

Остання наша порада стосується маленьких сумочок — дівчатам plus-size не рекомендується носити такий аксесуар, оскільки ви створите неправильний акцент на широких стегнах. Але дотримуватися цієї ради чи ні — вирішувати вам!

За матеріалами http://vilnamoda.com.ua/