Ціни на житлову нерухомість в новобудовах

Категория: Дом и семья | 28 апреля 2021, 14:25

Вартість квартир на первинному ринку нерухомості залежить від багатьох факторів. Основні з них – це категорія будинку, розташування, додаткові зручності та індивідуальні характеристики самої оселі. Якщо ви плануєте купити квартиру в новобудові від забудовника та не хочете шукати нерухомість через посередників, вам допоможе зручний портал.

Вдома Онлайн розміщує всю інформацію про сучасні новобудови від перевірених девелоперів, включаючи фото і відео звіти, відгуки, характеристики проектів, дані про компанії, що здійснюють будівництво. На сайті представлені житлові комплекси, клубні будинки, вілли, які відрізняються комфортними умовами, сучасною архітектурою, відповідністю всім чинним державним нормам і вимогам.

Від чого залежить вартість житла в новобудові?

Для визначення вартості житлової нерухомості існують відповідні стандарти. Також ціна новобудови та квартир, які в ній розташовані, складається з різних часток:
• технологія будівництва. За вартістю, термінами зведення споруди, а також за показниками якості, на сьогодні оптимальною є монолітно-каркасна технологія;

• матеріали, які застосовуються. Якість матеріалів суттєво впливає на кінцеву ціну;

• клас будинку. Є три найбільш розповсюджені класи – це «Економ», «Комфорт» та «Бізнес». Відповідно до категорії варіюється вартість;

• розташування. Якщо новобудова зводиться в центральній частині міста, ціна є вищою. Відповідно, зекономити є можливість на придбанні оселі в житловому комплексі, розташовану в віддалених від центру районах, з мало розвинутою інфраструктурою. При цьому слід враховувати перспективу розвитку району;

• спосіб купівлі. При оплаті 100% вартості квартири ціна є найвигіднішою. Якщо ви купуєте нерухомість з розтермінуванням, квартира обійдеться дорожче;

• етап будівництва. На початкових етапах зведення квартири в нових ЖК коштують найдешевше. Тож, якщо ви обираєте забудовника з доброю репутацією і маєте час почекати, можна придбати житло за мінімальну суму.

Де знайти квартиру в новому ЖК без посередників?

Без посередників ви можете знайти гарну квартиру в сучасному будинку вже сьогодні. Для цього достатньо скористатися порталом Вдома Онлайн. В каталозі представлені проекти від забудовників, що мають всі необхідні документи, досвід в будівництві, заслуговують на вашу довіру. Пошук квартири на сайті здійснюється безкоштовно.

Для зручності вам надається повна інформація про кожний проект – локацію, навколишню інфраструктуру, характеристики новобудови і квартир, внутрішню територію, додаткові переваги. Також на Вдома Онлайн ви можете легко порівнювати параметри будинків та ціни від різних забудовників, відстежувати хід будівництва, знайомитись з відгуками таємних покупців.